+421 905 323 966 info@terasysmrek.sk

Profil spoločnosti

AKCIA ! Sibírsky smrekovec profil hrubý -5% - 27,50 eur TOP KVALITA

TERASY, FASÁDY, TERASOVÉ DOSKY – FIRMA KTC SLOVAKIA s.r.o.

Terasa je prepojením záhrady a domu, je miestom na relax, oddych a strávenie príjemných chvíľ v kontakte s prírodou.

Sme rodinná firma a ponúkame komplexné služby v oblasti predaja terasového dreva a realizácie terás na kľúč. Zameriavame sa na predaj terasových dosiek, podkladových terasových hranolov, nerezových skrutiek, nerezových klipov, doplnkového spojovacieho materiálu, olejov na drevo a ponúkame i doplnkové služby – dopravu, odborné poradenstvo, výrobky zo sibírskeho smrekovca, ako sú kvetináče, ploty, schody, psie búdy, detské záhradné domčeky, detské pieskoviská a iné.

■ Svoje portfólio sme rozšírili o montáž a predaj fasádnych produktov z materiálu sibírsky smrekovec.. Našou snahou je poskytnúť komplexné služby pre našich zákazníkov – robíme okamžitý predaj terasových dosiek a doplnkov, ale vieme zabezpečiť i kompletnú montáž terasových dosiek. Náš tím zabezpečí realizáciu terasy a fasády na kľúč. Robíme i prípravné práce potrebné na zrealizovanie samotného diela – terasy.

■ V prípade potreby zabezpečíme i demontáž starej terasy a renovácie – opravy starších terás a čistenie s olejovaním. Na základe dlhoročných skúsenosti s drevom a jeho vlastnosťami a radi Vám poradíme pri vhodnom výbere a i pri samotnej realizácii.

■ Ak si chcete na svoju terasu vybrať ten správny materiál, sme tu pre Vás… Tím KTC

DREVO JE TEPLO… TEPLO JE DOMOV… DOMOV JE RODINA…

Drevo vs. plast

■ Terasa z dreva je jedinečná. Drevo je nezameniteľné tak ako príroda je rôznorodé, farebné, štrukturované, s peknou kresbou. Ten kto rozumie prírode, rozumie i prírodným materiálom a teda i drevu. Tak ako príroda okolo nás nie je dokonalá ani drevené materiály nie sú úplne dokonalé. A v tom je čaro dreva ako takého.

■ Náhrady z umelohmotných materiálov, nenahradia drevo ako prírodný materiál. Jedinečnosť drevených materiálov spočíva hlavne v ich vizuálnom vzhľade, ktorý sa nedá napodobniť žiadnym iným materiálom. Drevené materiály sú stále dostupné v rovnakom prevedení, na rozdiel od umelých materiálov, ktoré sú dostupné len v určitom čase a len u niektorých dodávateľov.

■ Jednoduché čistenie dreva, umelé materiály sú náchylné na mastnotu. Relatívne náročnejšia údržba dreva, ošetrovanie olejom pre farebnú stálosť 1-2x ročne, avšak i umelý materiál podlieha vplyvu počasia a tiež nie je úplne farebne stály, nie je možné ho však farebne po rokoch „opraviť“

■ Ak si chcete na svoju terasu vybrať ten správny materiál, mali by ste vážiť srdcom aj rozumom

PREDAJ

Predaj drevín
■ Sibírsky smrekovec
■ Európsky smrekovec
■ Douglaska
Predaj fasádnych profilov
■ Sibírsky smrekovec
Predaj materiálov
■ Podkladových hranolov
■ Spojovacích materiálov
■ Ošetrujúcich olejov OSMO, REMERS  

REALIZÁCIA

Realizujeme montáž
■ Terasy
■ Fasády
■ Príprava podkladu
Zabezpečujeme
■ Odborné poradenstvo
■ Doprava

ÚDRŽBA

Zabezpečujeme údržby
Čistenie terasy
Olejovanie terasy
Opravy terasy
Renovácie

DOPLNKY

Predaj doplnkov
Svetlá do terás
■ Kvetináče
■ Detské pieskoviská
■ Detské domčeky
■ Detské ihrisko
Psie búdy
■ Psie voliéry
■ Altánky